ONLINE
Декларацiя
logo

Ласкавого просимо до сайту сучасного медичного центру для всієї родини

"Integro" пропонує широкий спектр медичних послуг від провідних cпеціалістів в своїй галузі. Для лікування та діагностики використовуються найсучасніші методи та обладнання. Наша мета - повернути нашим клієнтам здоров`я.

Записатися на прийом

Медичний центр "INTEGRO" в південно-західному районі Черкас

Команда професіоналів

Горбунова Олена Миколаївна

Сімейний лікар

Читати далі

Носенко Сергій Миколайович

Лікар-педіатр

Читати далі

Городецький Юрій Іванович

Сімейний лікар

Читати далі

Сучасне обладнання та сервіс

В медичному центрі INTEGRO діагностика та лікування здійснюється за допомогою сучаного обладнання: ЛОР комбайну "Welch Allyn", ультразвукового апарату "Тонзилор ММ", ендоскопічної стійки "OLYMPUS", косметологічного комбайну "EVERPLUS", ультразвукового скрабера, тощо. Наше обладнання відкриває нові можливості для надання якісної медичної допомоги.

Перш за все - команда професіоналів

Колектив медичного центру “INTEGRO” це команда професіоналів своєї справи. Наша мета - надання якісної медичної допомоги нашим клієнтам. Наш колектив складається з молодих, але досвідчених людей які мають досвід успішного лікування пацієнтів з різним ступенем складності.

Ми гарантуємо максимальну увагу нашим клієнтам і докладемо всі наші знання, вміння і досвід для досягнення позитивного результату. Кожен з наших фахівців постійно відстежує новітні методи, розробки та препарати які з'являються в світі.

Методи лікування які застосовуються в медичному центрі грунтуються на вирішенні проблем пацієнта із застосуванням методик найменшого медикаментозного і фізичного впливу, але в той же час максимально ефективні в кожному окремо взятому випадку.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас залишилися питання щодо нашої діяльності або ви хочете записатися на прийом до лікаря. Ви можете відправити нам повідомлення, зателефонувати або особисто завітати до нас. Ми завжди раді допомогти.

Наша адреса

м. Черкаси, вул. Генерала Путейка, 56

Контактнi телефони

+38(073) 730-01-03
+38(073) 730-01-03


Записатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.