ONLINE
Декларацiя
logo

Вакцинація дітей і дорослих

Вакцинация

Щеплення

Вакцинація зупинила безліч світових пандемій, в тому числі і пандемії корі, кількість щорічних смертей від кору знизилося в усьому світі з 3-7 млн ​​до менш ніж 100 000 (в 2015 році померли від кору 73 тис. Чоловік). Також, завдяки вакцинації, ліквідована віспа (в 1979 році).

За оцінками ВООЗ, імунізація дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті. Це один з найбільш ефективних з точки зору вартості видів інвестицій в охорону здоров’я.

Календар щеплень

Поки весь світ шукає вакцину від коронавируса, ми радимо своїм пацієнтам не втрачати часу, і робити вакцинацію вчасно, з цим вам допоможе календар щеплень і лікар сімейної медицини!

Всім дітям і дорослим, нашим декларантам доступна державна (безкоштовна вакцинація), а також ми вакцинуємо вашої вакциною за додаткову плату.

Що буде якщо пропустити вакцинацію?

Згодом рівень антитіл зменшується, тому потрібна повторна вакцинація, щоб бути готовим в той момент, коли в організм потрапить збудник інфекції. У людей які пропускають вакцинацію різко зростає ризик зараження. Регулярна вакцинація потрібна для підтримки високого титру антитіл. Він забезпечує повноцінний захист.


Для консультації і записи на вакцинацію телефонуйте:
+38 (098) 030-01-03
+38 (063) 030-01-03
+38 (050) 030-01-03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.