ONLINE
Декларацiя
logo

Проктолог Черкаси

Проктолог Черкассы

Яценко Віта Михайлівна

 

Проктолог в Черкасах

Клініка “INTEGRO” пропонує послуги лікаря проктолога для діагностики, лікування і профілактики проблем прямої та ободової кишки, ануса. Забезпечуємо делікатне професійне обслуговування з персоналізованим підходом і дотриманням анонімності.

Проктолог в Черкасах надає допомогу пацієнтам з різним перебігом захворювання. Рекомендується негайно записатися на консультацію до лікаря при появі таких симптомів:

  • виділення з анального каналу крові або слизового вмісту;
  • відчуття неповного випорожнення;
  • хворобливість або тягнучі відчуття в області ануса;
  • регулярні проноси, здуття, запори, болі в нижній частині живота;
  • набухання періанальної зони.

 

Хирург-Проктолог в Черкассах

Зарудняк Сергій Васильович

 

У клініці створені комфортні умови для проведення огляду пацієнтів в кабінеті проктолога. Записатися на прийом проктолога в приватній клініці можна в тому числі і для лікування геморою — найпоширенішої проблеми.

Підбір варіантів і складання схеми лікування лікар проводить персонально, на підставі опитування пацієнта, огляду стінок заднього проходу, ряду необхідних діагностичних процедур. При необхідності проктолог призначить УЗД внутрішніх органів черевної порожнини або направить пацієнта на додаткові консультації до інших фахівців.

Записатися на прийом до проктолога до Черкасах, уточнити вартість і перелік послуг можна, звернувшись в клініку “Інтегро”. Пропонуємо сучасну діагностику і результативне лікування.

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.