ONLINE
Декларацiя
logo

“Тонзіллор” – безопераційний метод лікування хронічного тонзиліту

лор Черкассы. Тонзиллор

Тонзіллор процедура

На сьогоднішній день апарат «Тонзиллор» – це найбільш ефективний метод консервативного лікування хронічного тонзиліту, здійснює потужну спазмолітичну, протизапальну і тонізуючу дію.

Він полягає у вакуумному промиванні піднебінних мигдалин і зрошенні їх антисептичними розчинами за допомогою низькочастотного ультразвуку. На другому етапі процедури в очищенні лакуни мигдалини вводяться лікарські препарати так само з ультразвуковим впливом.

Під час процедури відбувається більш глибоке очищення мигдалин за рахунок вакуумного відсмоктування, з поверхні змиваються детритні накладення та казеозні пробки. Ультразвук сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові у вогнищі запалення, руйнує бактеріальні клітини. В результаті фонофорезу створюється депо лікарського препарату в тканини мигдалини, що подовжує його терапевтичну дію. Як наслідок, зменшується запалення, біль, набряк, підвищуються регенеративні процеси.

тонзиллор Черкассы

Застосування даного апарату дозволяє продовжити ремісію хронічного тонзиліту і уникнути оперативного втручання, має ефективність лікування в 2-3 рази вище в порівнянні з традиційними методами лікування. Його використання дозволяє істотно знизити необхідність видалення піднебінних мигдалин. Крім цього, у 70% хворих з різними формами хронічного запалення піднебінних мигдалин досягається одужання. Даний спосіб лікування піднебінних мигдалин є єдиним можливим для лікування пацієнтів, що мають протипоказання до загального наркозу і видалення піднебінних мигдалин.

Пройти курс лікування Ви завжди зможете в медичному центрі “INTEGRO” у лікаря-отоларинголога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.