ONLINE
Декларацiя
logo

Питання дитячому ортопеду

Ортопед Детский

Нещодавно ми цікавились «Що б ви запитали у дитячого ортопеда?»
Тож ми обговорили з Григорієм Айрапетяном, лікарем-ортопедом клініки INTEGRO, усі ваші хвилювання й раді надати компетентне роз’яснення від професіонала своєї справи!

“Коли треба приходити вперше на огляд?”

-Дитина має бути обстежена лікарем-ортопедом протягом першого місяця життя. Будь-які порушення, як наприклад дисплазію та інше, краще виявити якомога раніше.

“Дитячі ходунки шкодять розвитку опорно-руховій системі?”

– Зазвичай батьки звертаються до ходунків зарано. Ставити дітей на ніжки у вертикальне положення можна, починаючи з 9 місяців, не раніше. У ходунках формується неправильна хода: оскільки дитина торкається підлоги лише переднім відділом стопи, то й надалі продовжує ходити на носочках тривалий час. Натомість правильний варіант – перекочування з п’яти на всю стопу.

“Чи варто дітям купувати саме ортопедичне взуття?!”

– Класичне поняття ортопедичне взуття – це ортези на стопи, тобто взуття, що виготовляють індивідуально для кожного окремого випадку паталогії стопи з метою її корекції. Натомість у всіх здорових дітей має бути нормальне дитяче взуття: з високим жорстким задником, скошеним каблуком Томаса та ступінатором всередині. Остерігайтеся дешевого неякісного взуття, що приймає форму деформованої стопи й підтримує її.

“В якому віці дитини лікар зможе побачити дисплазію тазостегнового?”

– Дисплазія кульшового суглоба – вроджена патологія. Лікар-ортопед може встановити цей діагноз під час першого огляду дитини у віці до одного місяця. Так, на цьому етапі дисплазію можна не розпізнати, адже вона проявляється не лише обмеженням рухливості суглоба, а й надмірним поворотом всередину (частіше у дівчаток).

Наступне планове обстеження, а саме УЗД, має бути проведене у віці до трьох (3-х) місяців і є доволі інформативним скринінговим способом виявлення дисплазії. Однак встановлення точного діагнозу включає в себе огляд, клінічні дані, результати УЗД та іноді рентгену. Лікування цього порушення необхідно почати хоча б до 6 місяців.

Бережіть здоров’я ваших діточок — не ігноруйте планові обстеження та рекомендації кваліфікованих лікарів.

☎️ Запис на прийом за телефоном:
+38(098) 030-01-03
+38(063) 030-01-03
+38(050) 030-01-03

📍 Адреса:
бул. Шевченка, 325
бул. Шевченка, 396

Ортопед Черкассы

Ортопед в Черкассах

Ортопеды

Ортопеды детские

Детские Ортопеды

Детский ортопед Черкассы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.