ONLINE
Декларацiя
logo

Ортопед-травматолог Черкаси


Айрапетян Григорій Варданович

 

Ортопед-травматолог в Черкасах

Клініка “INTEGRO” пропонує послуги кваліфікованого ортопеда-травматолога для діагностики та лікування травм і захворювань, пов’язаних з кістково-м’язовою системою і опорно-руховим апаратом.

На консультацію до ортопеда травматолога клініки “Інтегро” варто звернутися з болями в спині або суглобах, скаргами на обмеженість рухів, болючість і т.п. Ортопед травматолог в Черкасах надасть допомогу в тому числі при опіках і обмороженні, вивихах, розтягненнях і ударах, а також травмах різного походження.

Також рекомендуємо записатися на прийом до ортопеда в Черкасах, якщо завдають клопоту наступні симптоми:

  • хворобливе почервоніння в певному місці;
  • хрускіт суглобів при рухах;
  • суглоби збільшилися, припухли;
  • помітні деформації, зміни.

За результатами бесіди з пацієнтом і даних обстежень лікар призначить лікування або видасть направлення до спеціалізованих медичних установ (наприклад, при складних переломах, глибоких проникаючі пораненнях і т.п.).

Ортопед-травматолог приватної клініки «Інтегро» організовує лікування артриту, остеоартрозу, забиття, захворювань сухожиль, остеохондрозу, сколіозу, дисплазії тазостегнового суглоба і інших проблем.

Пацієнтам клініки доступні сучасні методи лікування та персоналізований підхід. Ми організуємо лікарську допомогу за європейськими стандартами, досягаючи високої результативності. Звертайтеся, щоб записатися на прийом до травматолога або уточнити вартість послуг.

Лікування у ортопеда-травматолога

За результатами бесіди з пацієнтом і даних обстежень лікар призначить лікування. Основні варіанти діагностики, яку може призначити ортопед-травматолог

  • Комп’ютерна томографія;
  • рентгенографія;
  • УЗД;
  • МРТ;
  • артроскопія;
  • лабораторні аналізи.

Види лікування залежать від проблеми і ступеня її розвитку. Доктор може призначити медикаментозну терапію (включаючи введення препаратів внутрисуставно), фізіотерапію, масажі або носіння ортеза. Якщо для лікування необхідно оперативне втручання і стаціонарне спостереження – лікар видасть направлення до профільного медичного закладу (наприклад, при складних переломах, глибокі проникаючі поранення і т.п.).

Ортопед-травматолог може консультувати не лише пацієнтів з патологіями опорно-рухового апарату, а й з іншими видами проблем. Йдеться про комплексних захворюваннях, для лікування яких організовується колегіальна робота лікарів суміжних спеціальностей (наприклад, остеохондропатії, кістковому туберкульозі і т.п.)Записатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.