ONLINE
Декларацiя
logo

Промивання лакун, пазух на ЛОР-комбайні


Промивання Носа  в Черкасах

У клініці “INTEGRO” для промивання лакун мигдалин і гайморових пазух ми використовуємо ЛОР-комбайн Welch Allyn. Це автоматизований пристрій, що дозволяє проводити діагностику і лікування захворювань на сучасному світовому рівні: без болю і з максимальною ефективністю. Ендоскопічний контроль результату промивання дає можливість переконатися в результативності.

Промивання лакун мигдалин на комбайні – сучасний метод видалення гнійних пробок при хронічному тонзиліті. Альтернатива механічній методиці видалення: на відміну від неї, не травмує тканину і не викликає болю. Це єдиний спосіб повного безпечного очищення глотки від інфекції.

Промивання гайморових пазух на апараті – дієвий спосіб очищення від слизового і гнійного вмісту. Одночасно ЛОР-лікар може провести зрошення пазух медичними препаратами (антисептичним, антибактеріальним).

лор-комбайн Черкаси

Використання ЛОР-комбайна Welch Allyn для промивання пазух і лакун в умовах клініки “Інтегро”показало високу ефективність процедур. Ми добиваємося, щоб пацієнти видужували швидше і не відчували дискомфорту під час лікування.

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.