ONLINE
Декларацiя
logo

ЛОР Черкаси: діагностика та лікування

ЛОР Черкассы

Никифорова Алла Григорівна

 

ЛОР  Черкаси

У медичній клініці “INTEGRO” ви можете пройти повне лікування отоларінгологічних (ЛОР) захворювань. У нас працюють професійні лікарі, що використовують сучасну апаратуру для діагностики та лікування.

Обов’язково запишіться на консультацію до лікаря, якщо у вас:

 • погіршився слух;
 • почалося хропіння уві сні;
 • не припиняється нежить;
 • дере або болить у горлі;
 • ускладнене носове дихання;
 • мучать болі в верхньощелепної пазусі;
 • часті кровотечі з носа.

 

Лор в Черкасах: коли потрібно звертатися до отоларинголога?

Люди часто недооцінюють свій стан здоров’я. Поколює в боці, ниє серце, болить шлунок? Ми не звикли розглядати ці лякаючі прояви як щось серйозне. А вже густі виділення з носа, нежить, пробка у вусі взагалі не вважаються проблемою і часто просто ігноруються. А даремно, оскільки згодом це може привести до хронічних хвороб і зниження якості життя.
Воротами для багатьох інфекцій є вухо, горло і ніс. Головна небезпека хвороб ЛОР-органів і несвоєчасного лікування полягає в серйозних ускладненнях, якими загрожують запущені випадки.

Захворювання вуха

Багато людей порівнюють біль у вухах із зубною. І це цілком виправдано – больові відчуття, коли стріляє або болить вухо, дуже важко винести. При цьому часто спостерігається ще і біль в області очей, зниження слуху та інші тривожні ознаки. Пацієнти часто звертаються до лікаря з отитом і сірчаною пробкою.

 • Отит – це запалення слизової оболонки вуха. Супроводжується загальною слабкістю, підвищенням температури, закладеністю вуха, сильним больовим синдромом, іноді з’являються гнійні виділення. Тяжкість перебігу залежить від того, як далеко поширився запальний процес. Залежно від цього розрізняють зовнішній і середній отит. Причиною недуги є інфекції, що вражають слуховий прохід, також отит виникає як ускладнення після перенесених простудних захворювань.
 • Сірчана пробка – технічно це не хвороба, але дискомфорт вона створює не менший, а наслідки ігнорування можуть загрожувати серйозними ускладненнями. Вухо виробляє секрет – сірку, яка має захисне значення. При жуванні і правильному чищенню вух сірка поступово виходить і виявляється в зовнішньому слуховому проході, де її легко можна видалити. Але іноді щось йде не так, і вушна сірка накопичується, твердне, що призводить до зниження слуху.

 

Симптоми сірчаної пробки: зниження слуху, больові відчуття у вухах і голові, підвищення температури, нудота. Дискомфорт може виникати, якщо вушна пробка сильно тисне на барабанну перетинку, що згодом може привести до запального процесу.

Видалення сірчаної пробки зазвичай не займає багато часу, зате в якості ефекту пацієнта чекає повернення в світ звуків, що з незвички може сприйматися навіть болісно.

Захворювання носа

Завдяки носу ми вдихаємо зволожене, зігріте і очищене повітря, тому підтримка цього органу і навколоносових пазух в здоровому стані життєво важливо. Цей же орган – перший, який захищає організм від величезної кількості інфекцій, тому саме нежить (риніт) вважається найпоширенішою хворобою в світі. Близько 90% людей на планеті хоча б раз у житті зазнавали проблеми з диханням і закладеність носа.

Слизова оболонка верхніх дихальних шляхів вистелена миготливим епітелієм – тканиною, якої більше немає ніде в організмі. Завдяки крихітним віям видаляється пил, зігрівається повітря, а завдяки залозам, розташованим в слизовій, знешкоджуються шкідливі мікроорганізми. Але іноді цей процес порушується, що призводить до патологій.

 • Риніт

  Це запалення слизової оболонки носа. Якщо його не лікувати, переходить в хронічний риніт, позбутися від якого набагато складніше. Його клінічні прояви – чхання, сльозотеча, виділення, часто жовті соплі. У запущених випадках можуть бути соплі з кров’ю, в такому випадку потрібно негайно записатися до лікаря. Лікування риніту зазвичай зводиться до промивання носа антисептичними препаратами і прийому судинозвужувальних ліків.

 • Синусит

  Інфікування навколоносових пазух. Синусит симптоми: головний біль, закладеність, втрата нюху, підвищення температури, іноді набряк обличчя. Будь-який синусит небезпечний і вимагає обов’язкової консультації у фахівця.

 • Гайморит

  Це різновид синуситу, запалення гайморових пазух, слизова оболонка яких інфікується. Гайморит симптоми: закладеність носових проходів, слабкість, сильний головний біль, підвищення температури. Як уже згадувалося вище, будь-які види синуситу вимагають допомоги отоларинголога; лікувати їх самостійно небезпечно для життя.

 • Фронтит

  Запалення лобних пазух. Супроводжується дискомфортними відчуттями в області голови, іноді підвищенням температури.

 • Поліпи в носі

   

  Це розростання слизової оболонки носа, що проявляється в утрудненому диханні і розвитку супутніх патологій. За статистикою, у чоловіків поліпи виникають в чотири рази частіше, ніж у жінок. Зверніть увагу, якщо спостерігаються часті запальні захворювання глотки, закладеність носа, порушення нюху, гугнявість мови, ці ознаки можуть бути наслідком поліпів. Звичайне їх лікування – хірургічне видалення.

 

Захворювання горла

Причин, чому болить горло, може бути безліч. Це вірусна/бактеріальна інфекція, наслідок синуситів, травм, алергічні реакції, надмірна голосова навантаження і т.д. До найпоширеніших захворювань горла відносять:

 • Фарингіт – запалення слизової глотки

  Часто викликане вірусною або бактеріальною інфекцією.
  Фарингіт симптоми: больові відчуття в горлі, утруднене ковтання, захриплість. Фарингіт лікування передбачає симптоматичні заходи, наприклад, часті полоскання, зрошення, прийом протизапальних препаратів.

 • Ларингіт – це запалення гортані

  Яке супроводжується зміною голосу (осиплостью) і дискомфортом в горлі. Гострий ларингіт може привести до набрякання тканин гортані і розвитку крупа, що небезпечно для життя, тому його лікуванням повинен займатися лікар.

 • Тонзиліт – запалення мигдалин, лімфоїдної тканини в горлі.

  Всім відома ангіна, але мало хто знає, що ангіна – це гострий тонзиліт. Хронічний тонзиліт зазвичай розвивається на тлі перенесеної ангіни та інших інфекцій.
  Тонзиліт симптоми: біль у горлі, іноді можуть зустрічатися проблеми з боку серця. Недуга не можна пускати на самоплив, оскільки він може дати ускладнення на серце.

 • Ангіна – гострий тонзиліт.

  Існують різні види ангін, в тому числі гнійна ангіна, яка супроводжується високою температурою, загальною слабкістю, сильним больовим синдромом, утрудненістю ковтання, запаленням лімфовузлів і має інші симптоми. Ангіна повинна лікуватися під наглядом лікаря.

 • Бронхіт

  Виникає, якщо інфекція спустилася в нижні дихальні шляхи і викликала запалення бронхів.
  Симптоми бронхіту: сильний кашель, сухий, що посилюється в нічний час, незначне підвищення температури, слабкість, головний біль. Всі перераховані ознаки можуть пройти, а кашель при цьому може залишитися на кілька тижнів. Якщо кашель не проходить, це означає, що бронхіт прогресує і може привести до пневмонії, а іноді навіть до астми.

  Розрізняють гострий бронхіт – гостре запалення слизової бронхів, в результаті чого збільшується їх секреція; і хронічний бронхіт – тривале прогресуюче ураження бронхів з розвитком запального процесу.

  Бронхіт лікування: залежить від форми і причини недуги. Найчастіше він викликаний вірусною інфекцією і тоді проходить досить швидко. Однак бронхіт, який має бактеріальну природу, повинен лікуватися тільки під контролем фахівця. І якщо кашель не проходить протягом місяця, потрібно звернутися також до пульмонолога.

Де в Черкасах пройти обстеження у отоларинголога?

Лор клініка в Черкасах INTEGRO має необхідне лабораторне і діагностичне обладнання для комплексного обстеження дорослих і дітей. Завдяки наявності ЛОР-комбайна і тонзіллора фахівці клініки проводять лікування різних захворювань ЛОР-органів. В нашій ЛОР-клініці також проводиться:

 • риноскопия;
 • ендоскопія;
 • відеоендоскопія.

Всі процедури спрямовані на огляд порожніх органів: слухового проходу, носових пазух, горла і т.д. При необхідності швидкого очищення дихальних шляхів використовується аспірація. Відвідувачам клініки гарантований огляд ЛОРа високої кваліфікації, дбайливе ставлення і безболісне проведення процедур. У клініці також можуть допомогти з витягненням сторонніх предметів з вуха, носа, горла.

При перших ознаках захворювання ЛОР-органів рекомендуємо обов’язково звернутися до лікаря, щоб не допустити переходу захворювання в хронічну форму. Якщо вам потрібен отоларинголог або приватний лор в Черкасах, записуйтеся на консультацію в клініку INTEGRO.

Новітні апарати, такі як ЛОР-комбайн і Тонзіллор, дозволяють швидко і безболісно провести лікування захворювань: риніту, фарингіту, отиту, тонзиліту, аденоідіта і інших. Вся техніка допомагає нашому лікарю поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування. Про все більш детально Ви можете дізнатися за телефоном або на прийомі.

ЛОР Черкаси "Інтегро"

Ці та інші симптоми безпосередньо вказують на проблеми, які в змозі вирішити отоларинголог приватної клініки “ІНТЕГРО”. Наші послуги включають опитування і уважну діагностику кожного пацієнта, проведення профілактичних і лікувальних процедур на сучасному обладнанні.

лор Черкаси Отоларінголог

Лікар отоларинголог в Черкасах

Для огляду лікар-отоларинголог клініки “INTEGRO” використовує ендоскопічну апаратуру: за допомогою неї він проводить максимально точну діагностику, контролює хід та успішність лікування. ЛОР послуги в нашій клініці – це сучасні безболісні і ефективні рішення на рівні світових стандартів.

У нас Ви зможете отримати якісні послуги:

 1. Аспірація (“Зозуля”);
 2. Відеоендоскопія (діагностичне дослідження ЛОР-органів);
 3. Промивання носа (промивання лакун мигдалин і гайморових пазух ЛОР-комбайном “Welch Allyn”);
 4. Лікування хронічного тонзиліту (лікування на сучасному апараті Тонзіллор).

 Записатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.