ONLINE
Декларацiя
logo

Мамолог Черкаси

Маммолог Черкассы

Мельник Ярослав Олександрович

 

Маммолог в Черкасах

У клініці “INTEGRO” доступний прийом мамолога для діагностики, профілактики і лікування різних патологій молочних залоз. Регулярні огляди у мамолога, а також проведення діагностики (УЗД або мамографії) — показник відповідального ставлення жінки будь-якого віку до свого здоров’я.

Записатися на прийом до мамолога в Черкасах можна для профілактичного огляду. З якою періодичністю відвідувати мамолога та які обстеження проходити — розповість лікар на прийомі. Ще він пояснить принципи самообстеження, відповість на питання. Також обов’язково потрібно отримати консультацію мамолога, якщо у жінки:

 • спадкова схильність;
 • безпліддя;
 • гормональні порушення;
 • наслідки частих стресів;
 • менструація до 12 років;
 • перші пологи після 30 років;
 • гінекологічні проблеми будь-якого роду;
 • пізній клімакс.

Терміново записатися до мамолога в Черкасах рекомендуємо, виявивши ущільнення, поглиблення або вузли під шкірою молочних залоз, відчувши біль або помітивши зовнішні зміни. Почервоніння, виділення або втягування соска теж відносять до симптомів, які вимагають невідкладної діагностики.

Комфортна обстановка, делікатне ставлення, ефективні методики, лікування маститу, мастопатії, втягнутого соска, лактостазу і багатьох інших проблем — важливі переваги для пацієнтів. Зателефонуйте, щоб записатися до мамолога, вибравши відповідну дату і час. Ви можете задати будь-які питання представнику клініки.

Мамолог: актуально для всіх жінок

Є кілька причин, що провокують захворювання жіночих грудей:

 • гормональні зміни в організмі жінки;
 • аномальне розвиток молочної залози;
 • запалення, що виникають по ряду причин.

До найпоширеніших захворювань жіночих грудей відносять доброякісні пухлини (кісту, мастопатію та ін.), Мастит, лактостаз, і злоякісні пухлини (рак, саркому).

Регулярні огляди і рання діагностика – єдино можливі методи профілактики. Відвідування мамолога повинно стати правилом, так як більшість захворювань не проявляються на ранніх стадіях. Видимі зміни часто свідчать про запущеному процесі. А це означає, що можливість швидко і ефективно позбутися від проблеми упущена. Тому дотримуйтесь графік консультацій і терміново звертайтеся, виявивши щось підозріле.

Маммолог Черкассы

Терміново записатися до мамолога в Черкасах рекомендуємо, виявивши ущільнення, поглиблення або вузли під шкірою молочних залоз, відчувши біль або помітивши зовнішні зміни. Почервоніння, виділення або втягування соска теж відносять до симптомів, які вимагають невідкладної діагностики.

Комфортна обстановка, делікатне ставлення, ефективні методики, лікування маститу, мастопатії, втягнутого соска, лактостазу і багатьох інших проблем – важливі переваги для пацієнтів. Зателефонуйте, щоб записатися до мамолога, вибравши відповідну дату і час. Ви можете задати будь-які запитання представнику клініки.

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.