ONLINE
Декларацiя
logo

Кардіолог Черкаси


Кардіолог в Черкасах

У клініці “INTEGRO” можна записатися на прийом до кардіолога для вирішення проблем, пов’язаних з серцево-судинною системою організму (діагностики, профілактики, лікування).

Приватний кардіолог в Черкасах може організувати профілактичну діагностику. Обов’язково звернутися до лікаря необхідно, виявивши у себе будь-який з цих симптомів:

  • біль за грудиною, особливо якщо вона виникає після навантажень або емоційних сплесків;
  • напади задишки після навантажень, а також в стані спокою або в лежачому положенні;
  • набряки ніг, обличчя;
  • відчуття збою серцевого ритму, зміни пульсу;
  • перепади артеріального тиску;
  • головний біль, що супроводжується нудотою, блювотою, підвищенням тиску, порушеннями зору.

 

Будь-яка з перерахованих проблем — ще не діагноз. Кардіолог направить пацієнта на діагностику і за результатами підтвердить або спростує проблему. Фахівець зможе допомогти при аритмії, артеріальній гіпертензії, міокардиті та багатьох інших хворобах. Також доступне спостереження і ведення пацієнтів після перенесених інфарктів, заміни серцевих клапанів, стентування коронарних судин і т.д.

Профілактичне обстеження у кардіолога в Черкасах рекомендується пройти при наявності підтверджених захворювань серцево-судинної системи, перебуванні в постійних стресових умовах, зайвій вазі, захворюваннях ендокринної системи, віці 40+.

Пацієнтам гарантовані комфортні умови, професійне обслуговування, шанобливе ставлення і ефективність. Телефонуйте, щоб записатися на прийом до кардіолога.

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.