ONLINE
Декларацiя
logo

Жіночий лікар – коли потрібно звертатися?

Частный гинеколог Черкассы

Гінеколог – лікар займається наглядом і лікуванням репродуктивної системи жіночого організму. При будь-яких дискомфортних відчуттях, наприклад при болях внизу живота, необхідно звернутися до лікаря цього профілю. Медичний центр INTEGRO надає послуги фахівців данного напряму, а прийом веде відомий гінеколог Черкас.

Лікарі рекомендують стежити за здоров’ям, проходити щорічні обстеження. При виникненні хворобливих і незвичних відчуттів відразу записуватися на прийом.

Проблеми з гінекологією та їх симптоми

 • Гострий біль внизу живота.
 • Неконтрольовані кров’янисті виділення (поза циклом, або після статевого акту).
 • Сверблячка, почервоніння в інтимній зоні.
 • Часті ниючі болі внизу живота, відчуття важкості і припухлості. Або, наприклад, болить лівий бік внизу живота у жінки.
 • Запах, зміна консистенції виділень.
 • Біль після статевого акту.
 • Зміни, пов’язані з менструальним циклом:
  – рясні або мізерні виділення;
  – нерегулярні місячні;
  – виражені болі при місячних.
 • Інші дискомфортні стану.

Прийом у гінеколога включає:

 • Комплексний огляд пацієнтки – збір анамнезу (скарги, вивчення історії хвороби).
 • Візуальне обстеження, пальпація (обмацування).
 • Огляд шийки матки.
 • Взяття цервікального і вагінального мазка.
 • Призначення терапії:
  – лікарської (в тому числі гормональної);
  – дієтичної (для нормалізації мікрофлори піхви);
  – лікувально-оздоровчої (для підтримки тонусу органів).
 • До стандартних методів, в деяких випадках, призначаються додаткові маніпуляції.

Також огляд у гінеколога передбачає процес підбору індивідуальної контрацепції.

женский врач

Методи діагностики

Кольпоскопія (Це діагностичний огляд з метою виявлення зародження хвороби. При підозрі на захворювання, береться зразок тканини).

УЗД по гінекології (Органи малого тазу обстежуються двома способами – трансвагінальним і трансабдомінальним. Процедура не вимагає додаткових дій, абсолютно безболісна). Дає максимальне уявлення про здоров’я репродуктивних органів жінки. Дозволяє лікарю робити обґрунтовані висновки, і призначати необхідне лікування.

Спираючись на результати лабораторних досліджень та огляду, лікар-гінеколог ставить діагноз і призначає медикаментозне або хірургічне лікування.

Додатково лікар оглядає молочні залози. Проводить пальпацію. При виявленні новоутворень або ущільнень, направляє до більш вузького спеціаліста – мамолога, для подальшого обстеження та призначення лікування.

Класифікація захворювань

1. Запальні.

▫ гнійно-запальні: аднексит, кольпіт, вульвіт, вагініт, бактеріальний вагіноз.

▫ Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ): гонорея, хламідіоз, трихомоніаз (збудником є ​​вагінальна трихомонада), вагінальний кандидоз.

▫ Вірусні: генітальний герпес і інші захворювання.

2. Гормонозалежні хвороби.

Виникають в результаті порушення жіночої ендокринної системи. Дисбаланс призводить до патологій розвитку. Це порушення статевого дозрівання, аменорея, альгодисменорея, порушення менструального циклу, менопауза, клімакс, безпліддя, нейроендокринні синдроми, полікістоз.

Також в результаті порушення гормональної регуляції функцій яєчників може виникнути дисфункціональна кровотеча в матці. Виникає в результаті тривалої затримки місячних виділень.

3. Захворювання гіперпластичного, дистрофічного і пухлинного характеру

Це хвороби, такі як новоутворення в статевих органах, зміни шийки матки (в тому числі внутрішньоматкові патології): ендометріоз, міома матки, фіброміома матки, дисплазія шийки матки, гіперплазія, ендометрія, ерозія шийки матки, рак яєчників, рак придатка яєчка, рак ендометрія , фіброміома, пухлина яєчників, ектопія шийки матки.

Інші групи захворювань

▫ З раптовим порушенням цілісності тканини – апоплексія яєчника (або розрив яєчника).

▫ Після первинного травмування, виникають наступні захворювання – це запалення шийки матки, запалення маткових труб.

▫ Пролапс матки – це опущення органів малого тазу, вихід за межі статевої щілини. Це патологічний стан, який може виникнути в результаті важкої фізичної праці. В наслідок виношування вагітності і пологів. Через ослаблення м’язів тазового дна і зв’язок матки.

Вагітність

Планування вагітності необхідно починати з консультації гінеколога. Медична клініка INTEGRO надає послугу супроводу вагітності.

1. Початковий етап ведення вагітності – це підготовка до зачаття. Жінці потрібно записатися до гінеколога на консультацію для визначення загального стану організму.

Підготовка до вагітності планується задовго до народження дитини. Проводиться в кілька етапів. Подружня пара має пройти обстеження у різних вузьких фахівців. Гінеколог медцентру INTEGRO підкаже шлях до успішного розвитку довгоочікуваних подій. Призначить необхідні аналізи і процедури. А також проконсультує з приводу можливості застосування лікарських і вітамінізованих препаратів.

2. Приватний гінеколог (Черкаси) візьметься за спостереження вагітності, протягом якої жінка буде регулярно відвідувати медичний центр INTEGRO.

Фахівці клініки проведуть будь-які обстеження, які необхідні пацієнтці в цей хвилюючий період життя. Жіноче здоров’я та плановий огляд гінеколога полегшать стан майбутньої породіллі.

3. Процедуру УЗД гінеколог під час вагітності призначає кілька разів. Це корисне обстеження для спостереження за розвитком малюка. А також при деяких патологіях або хворобливих відчуттях, наприклад, якщо тягне низ живота при вагітності.

Протягом життя, жінки часто проходять огляд у гінеколога й важливо це робити регулярно. Репродуктивна функція організму зазнає змін, які потрібно контролювати.

Напередодні візиту можна пройти узі в гінекології Черкас (в тому числі для спостереження міоми), зробити домашній тест на вагітність. Це дозволить лікарю уявити більш конкретну картину про здоров’я жінки. А при необхідності відразу призначити лікування для полегшення стану.

подготовка к беременности

Переваги медичного центру

 1. Клініка INTEGRO пропонує послуги лікаря гінеколога в Черкасах: ціни прийнятні та відповідають кваліфікації діючих фахівців.
 2. Жіночий лікар займається лікуванням, і проводить планові огляди.
 3. Будь-яка пацієнтка зможе отримати кваліфіковану допомогу досвідченого фахівця.
 4. В результаті прийому і різного роду обстежень, буде призначено продуктивне і результативне лікування.
 5. При необхідності підбираються препарати контрацепції. Таблетовані ліки або внутрішньоматкові засоби.
 6. Жінка попрямує до вузьких спеціалістів, якщо буде в цьому потреба (мамолог, ендокринолог та інші лікарі).
 7. Кожній пацієнтці буде приділено час на детальний огляд і призначення лікування.

Також, у клініці Інтегро проводитися діагностика і лікування захворювань шийки матки (ерозія шийки матки, кіста шийки матки, цервіцити, дисплазія шийки матки) новими сучасними, атравматичними, методами лікування, такими як радіохвильової метод.

Запис на прийом за телефоном:
+38(098) 030-01-03
+38(063) 030-01-03
+38(050) 030-01-03

Адреса:
бул. Шевченка, 325
бул. Шевченка, 396

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Записатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.