ONLINE
Декларацiя
logo

Гінеколог Черкаси


Гінеколог в Черкасах

У клініці “INTEGRO” приймає гінеколог, забезпечуючи делікатний і професійний огляд, а також діагностику, профілактику і лікування характерних проблем жіночого здоров’я. У нас створені комфортабельні умови для прийому. Кожній пацієнтці ми гарантуємо анонімність.

Записатися до гінеколога в Черкасах можна для стандартного профілактичного огляду. Він актуальний для всіх повнолітніх і дозволяє своєчасно визначити можливі проблеми. Також консультація жіночого доктора необхідна, якщо пацієнтку турбують такі симптоми:

 • рясні або підозріло мізерні місячні;
 • невідомі виділення, відчуття печіння та свербежу;
 • біль в нижній частині живота;
 • дискомфортні відчуття при сексі;
 • ущільнення в області грудей, в паховій зоні;
 • нестабільний менструальний цикл;
 • неприємний запах з піхви;
 • біль у процесі сечовипускання;
 • труднощі із зачаттям дитини.

Також приватний гінеколог в Черкасах допоможе з вибором ефективного засобу контрацепції, призначить відповідні оральні контрацептиви, відповість на будь-які питання, що цікавлять.

У гінеколога можна пройти діагностику та лікування гінекологічних запальних і інфекційних захворювань, інших проблем. Серед них: вагінальний кандидоз, кольпіт, хламідіоз, полікістоз, ендометріоз і інші. Лікар проведе обстеження, порекомендує підходящі варіанти додаткової діагностики і складе індивідуальний план лікування. Телефонуйте нам, щоб записатися на прийом у зручний час, уточнити вартість і отримати відповіді на питання.

Гінеколог: причини для звернення

 1. Профілактичні огляди. Обов’язковий регулярний контроль (1 раз в рік або, при наявності проблем, 2 рази на рік). Це важливо для своєчасного виявлення небезпечних факторів.
 2. Підготовка до вагітності. Планування дитини – відповідальний етап життя. Своєчасні візит до гінеколога дозволить визначити можливі проблеми і захистити майбутню маму від ризиків.
 3. Лікування захворювань. Доктор визначить причину виникаючих симптомів і забезпечить результативну сучасну допомогу.
 4. Корекція вікових змін. Лікар допоможе знизити дискомфорт при гормональної перебудови організму жінки. Йдеться про симптоми, характерні для початку менопаузи.
 5. Визначення причин безпліддя. Якщо планування вагітності не призводить до результатів, лікар організовує комплексну діагностику, знайде причину і допоможе її усунути.

Гінекологічні захворювання

Будь-який орган в організмі людини вимагає своєчасного огляду, щоб не пропустити початок розвитку будь-яких захворювань. Жіночі статеві органи – не виняток.
Будова жіночих статевих органів така, що має слизову, яка може запалюватися, а це в свою чергу призводить до виникнення вагініту, оофорита, аднекситу і ін. Нерідкі також патології шийки матки, менструальні дисфункції, дисплазія шийки матки та ін.

Причинами жіночих хвороб можуть бути інфекції, стрес, перевантаження, зміни в імунітеті і ін. Саме тому так важливо регулярно проходити огляд у гінеколога. Виділяють кілька груп, до яких відносять гінекологічні захворювання:

Гинеколог Черкассы

Захворювання, що передаються статевим шляхом

 • Хламідіоз. Викликаний хламідіями, передається статевим шляхом, рідше через загальні засоби гігієни. Хламідіоз симптоми проявляються по-різному, у жінок це свербіж і печіння, слабкість, запах з піхви, іноді підвищення температури. У чоловіків – мізерні виділення, болі в різних місцях, іноді кров’янисті виділення при сечовипусканні. Лікування хламідіозу зводиться до прийому ефективних антибіотиків, а також імуномодуляторів. Якщо присутні сильні виділення, тоді призначають протимікробні препарати. Також необхідно пам’ятати, що лікуванню підлягають обидва партнера, інакше хвороба може повернутися. Прийом у гінеколога і лабораторний аналіз виділень допоможе виявити хворобу на ранній стадії.
 • Кандидоз (молочниця). Захворювання, викликане грибками роду Candida. У нормі вони є у кожної людини (наприклад, як кишкова паличка). Але з деяких причин може розвинутися їх дисбаланс, наприклад, через прийом антибіотиків, перенесених стресів, простудних або хронічних хвороб тощо. Молочниця симптоми: білі сирнистий виділення, часто свербіж, печіння менш виражено.

Захворювання запального характеру

 • Вагініт (кольпіт). Вище ми писали про найпоширенішу форму вагініту, молочниці. А в цілому кольпіт або вагініт – це запалення слизової піхви і вульви. Часто зустрічається бактеріальний вагініт, коли запалення викликано різними збудниками, які в нормі населяють мікрофлору піхви, але при дисбалансі можуть привести до хвороб.
 • Оофорит. Це запалення яєчників, часто протікає на тлі хронічних хвороб органів малого тазу, інфекційних гінекологічних хвороб, переохолодження, стресу. Симптомами є біль в животі, нерегулярні менструації, іноді підвищення температури. Найчастіше лікують антибіотиками і протизапальними ліками.
 • Сальпінгоофорит – запалення маткових труб, частий супутник оофорита. Без лікування хвороба загрожує хронічними болями в малому тазу і безпліддям.

Пухлинні новоутворення

 • Поліпи в матці. Обстеження у гінеколога може виявити доброякісні новоутворення в слизовій матки. Вони можуть мати різну форму, часто виступаючи за її межі. Становлять небезпеку в разі переродження в злоякісну пухлину (близько 1%). Їх поява пов’язана з порушенням гормонального балансу, хронічними захворюваннями органів малого тазу, травматизацією внутрішнього шару матки. Лікуються хірургічним шляхом. Видалення поліпа в матці проводиться в процесі гістероскопії, під загальним наркозом.
 • Міома матки. Це доброякісна пухлина в м’язовому шарі матки. Може протікати безсимптомно або давати рясні менструації, сильні больові відчуття внизу живота, іноді задишку і візуальне збільшення живота (при великих вузлах). Зазвичай міому лікують хірургічно, перекриваючи до неї кровотік.
 • Рак шийки матки. Це злоякісна пухлина, яку тепер часто пов’язують з вірусом папіломи людини. Часто зустрічається у жінок після 35 років. До факторів ризику відносять ранній початок статевого життя, часту зміну статевих партнерів, інфікування ВПЛ. Може протікати безсимптомно або проявлятися у вигляді кровотеч після статевого акту, болів в області малого тазу, підвищеної стомлюваності і швидкої втрати ваги. Регулярні консультації у гінеколога допоможуть виявити хворобу на ранній стадії, що значно покращує прогноз перебігу хвороби і лікування.

Гинекологические заболевания

Вірусні захворювання

 • Генітальна папіломавірусна інфекція. Передається статевим шляхом, в більшості випадків протікає безсимптомно, але підступна тим, що може викликати рак статевих органів або генітальні папіломи і бородавки. Останні часто плутають з гемороєм, хоча навіть за зовнішнім виглядом вони відрізняються. Захистом від цієї інфекції є щеплення від ВПЛ. Її також називають вакцина від раку шийки матки.
 • Гострі кондиломи. Це невеликі вирости тілесного кольору, викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ), які з’являються навколо заднього проходу або на статевих органах. Як правило, їх видаляють хірургічним шляхом або лікують спеціальними кремами.

Ендокринні порушення

 • Дисфункція яєчників. Пов’язана з порушенням гормональної функції – наприклад, при затримці місячних з подальшою кровотечею, у вигляді нерегулярних частих менструацій та ін. Їх причина може бути пов’язана з вродженою чи набутою патологією яєчників, дисбалансом органів ендокринної системи (наднирників, щитовидної залози), а також стресами. В цьому випадку гормони, що регулюють діяльність яєчників, можуть вироблятися недостатньо або навпаки надмірно. Важливо з’ясувати причину дисфункції яєчників, скорегувати ендокринні порушення, змінити спосіб життя.
 • Збої менструального циклу. Збій місячних знайомий абсолютно кожній жінці, оскільки репродуктивна система – перша, яка реагує на будь-які дії як зовнішнього середовища, так й інших систем організму. Причини збою циклу найчастіше обумовлені стресом, втомою, гормональними змінами, порушеннями роботи інших органів малого тазу, ускладнення від перенесених інфекційних хвороб та ін.

Інші гінекологічні недуги

 • Опущення матки. Пов’язано з ослабленням м’язів і зв’язкового апарату тазового дна, що супроводжується зміщенням органу вниз щодо його звичайного розташування. Причинами зазвичай є важкі тривалі пологи, надмірна вага, малорухливий спосіб життя. Як правило, на ранніх стадіях можна зміцнити м’язи тазового дна вправами, проте при тяжкому перебігу опущення коригується хірургічно.
 • Ендометріоз матки. Захворювання, викликане тим, що слизова оболонка (ендометрій) може розростатися в інших частинах організму, де в нормі її не повинно бути. Зазвичай симптомами може бути виражене порушення місячного циклу, болі при статевому акті або сечовипусканні, болі внизу живота, безпліддя. Точне походження цієї недуги невідомо. Найчастіше лікування проводиться медикаментозними препаратами. На важких стадіях можливі лапароскопічні операції.
 • Ерозія шийки матки. Пошкодження слизової оболонки матки, де може бути травмований плоский епітелій або спостерігається заміщення плоского епітелію на циліндричний. Причини ерозії різні: венеричні хвороби, запальні процеси органів малого тазу, травми при пологах, аборти, гормональні порушення, ВПЛ та ін.

Послуги і дослідження, які проводить клініка INTEGRO

 1. УЗД жіночих органів
 2. Підготовка до вагітності
 3. Планування вагітності
 4. Кольпоскопія
 5. Установка внутрішньоматкової спіралі
 6. Мазок на флору
 7. Мазок на цитологію
 8. Вакцинація від вірусу папіломи
 9. Медикаментозний аборт

Якщо вам потрібен приватний гінеколог або ви хочете записатися до гінеколога, звертайтеся в клініку INTEGRO. Тут працюють професіонали своєї справи і створені комфортні умови для прийому пацієнтів. Будемо раді вам допомогти!

Женское здоровьеЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.