ONLINE
Декларацiя

Ультразвукова чистка обличчя: за та проти

Медцентр Інтегро Черкаси ультразвукова чистка

Найпопулярніша процедура сьогодні – це чистка обличчя або пілінг. Процедура може бути здійснена різними способами: ручна чистка, очищення за допомогою вакууму, лазера, але найбільш часто косметолог використовує ультразвукову чистка.

Популярність уз-чищення виправдана, тому що ультразвук може очистити шкіру без травм. Це абсолютно безболісно.

Чистка обличчя: шкідливо чи ні?

Ультразвук використовується для будь-якого типу шкіри, навіть тієї, яка має видимі ознаки розацеа.
Застосування ультразвуку в косметологічних процедурах дозволяє досягти наступних результатів:

 • очистити шкіру від забруднень, викликаних зовнішніми факторами;

 • нормалізувати роботу сальних залоз;

 • видалити нежиттєздатні клітини епідермісу;

 • зробити мікромасаж шкіри, тим самим поліпшити кровообіг;

 • поліпшити колір шкіри, зволожити її;

 • зняти набряклість, за рахунок поліпшення лімфотоку;

 • омолодити шкіру.

Під дією ультразвуку збільшується утворення колагену в шкірі, активізуються окислювально-відновні процеси, шкіра стає більш пружною і гладенькою.

Уз-чистка дуже проста і не вимагає додаткової підготовки. Єдине, що потрібно – це ретельне видалення макіяжу зі шкіри. Для того, щоб ультразвук безперешкодно проникав у шкіру. При контакті зі шкірою пристрій для очищення обличчя створює вібрацію, що сприяє розширенню пор для очищення навіть тих, які сильно засмічені пробками шкірного сала.

Ефект мікромасажу позитивно впливає на шкіру. Видалення старих шарів клітин є абсолютно безболісним. Під час сеансу людина відчуває досить приємне відчуття. Очищення може бути проведене у будь-яку пору року. Воно не викликає ніяких алергічних реакцій. Для закріплення результатів фахівці рекомендують повторювати процедуру кожні 10 днів 1-2 місяці, потім досить буде 1 процедури на місяць.

Ультразвукова чистка обличчя є повністю неінвазивної процедурою, яка дозволяє максимально якісно очистити шкіру. Але, як і у всіх косметичних процедурах, ультразвукове очищення має ряд протипоказань.

Чистка обличчя за допомогою ультразвуку забороняється, якщо:

 • є злоякісні пухлини або інфекційні захворювання в гострій формі;

 • невралгія трійчастого нерва;

 • захворювання шкіри (герпес, екзема та інші);

 • параліч лицьового нерва.

Також чистку обличчя за допомогою ультразвуку не рекомендовано проводити після інвазивних косметологічних процедур, після хімічного пілінгу і щелепно-лицьової хірургії.

Чи можна робити уз-чистку обличчя під час вагітності?

У період вагітності гормональний фон жінки повністю змінюється і це порізному відбивається на зовнішності. Якщо вагітна жінка здорова і її нічого не турбує, косметолог може провести процедуру узпілінгу. Вплив ультразвуку в даному випадку буде місцевим і не буде нести ніякого негативного впливу на плід.

При нормальному перебігу вагітності і відсутності будь-яких скарг з боку пацієнтки лікар може дати дозвіл на проведення узпілінгу. Однак, це не означає, що ультразвукова чистка обличчя вагітним доступна всі 9 місяців. Гормональний фон вагітної постійно змінюється під час всієї вагітності. Тому, перед кожним відвідуванням косметолога, потрібно консультуватися з гінекологом чи можна робити ультразвукову чистку обличчя вагітним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на прийом

Ваша заявка принята. Наш менеджер позвонит вам в ближайшее время.

КатегоріїЗаписатись на прийом до лікаря

Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.